Yeni Peugeot 508 Yollarda

Peugeot’nun D Segmentindeki temsilcisi 508, yeni bir döneme giriyor. Daha iddialı dış stiliyle ve geliştirilen teknolojik yenilikleriyle, farklı bir sürüş deneyimi sunuyor.”Yeni Peugeot 508, iddialı ve modern tasarımın etkileyici bir birleşimi. Daha düşey pozisyonda konumlandırılan yenilenmiş ön ızgara ortasında bulunan Peugeot Aslanı ile bu kez çok daha güçlü ve karizmatik bir görünüm kazandı. Yeniden tasarlanan arka tampon, yeni silueti yapılandırıyor. Peugeot’nun güçlü ve modern çizgilerle yenilenen sedanı gittiği her yerde hayranlık uyandırıyor.”

Yeni Peugeot 508‘in direksiyonunu kavradığınız anda Peugeot’nun mükemmel yol tutuşdaki uzmanlığını hemen fark edeceksiniz. Benzinli versiyonlarda Euro 6 normarındaki 6 ileri vitesli 1.6l THP 165 hp Otomatik S&S (Stop&Start) motor bulunuyor. Güçlendirilmiş yürüyen aksam ve bu yeni motorla unutulmaz bir sürüş deneyimi sunuluyor.Yeni Peugeot 508, statü kazandıran tasarımını kabinde de en ufak ayrıntıya kadar sergiliyor. Teknolojik sürücü bölümü renkli Head-Up Ekranı*, yalın torpido tasarımı, geri görüş kamerası*, kör nokta uyarı sistemi*, renkli navigasyon haritası*, 7’’çok fonksiyonlu dokunmatik ekranıyla sizde konfor ve güven duygusu uyandıracak.

Tüm motorlar kendi kategorilerinde üstün yakıt tüketimi, CO2 emisyonu, performans ve yanıt verme özelliklerine sahiptir.

  • 1.6 THP 165 hp Otomatik S&S
  • 1.6 HDİ 115 hp
  • 1.6 e-HDİ 115 hp ETG6 S&S
  • 2.0 HDi 163 hp Otomatik

Yeni Peugeot 508 ile yeni Euro 6 motor ilk kez kullanılıyor: 6 ileri otomatik vites kutusu ile eşleşen 1.6L THP 165 hp motor Stop &Start fonksiyonu ile 134 g/km’den itibaren düşük emisyon değerleri sergiliyor

86.500 TL ‘den başlayan fiyatlarla Yeni Peugeot 508 sizleri bekliyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.