Banıdırma Sahil Yenice köyü aşılı ceviz fidanı üreticileri chandler ceviz fidanı satışlarında son yıllarda artış olduğunu belirtti.

Konu ile ilgili fikir ve görüşlerini paylaşan Can Fidancılık Limited Şirketi yetkilisi Zafer Bayram “Chandler Ceviz Fidanı bilinen en verimli ceviz fidanıdır.Chandler Ceviz Fidanı dikildiği bölgenin iklimine uyum sağlayabilen ince kabuklu ABD Kaliforniya orjinlidir.Şuanda aşılı ve tüplü chandler ceviz fidanı satış sezonundayız. Müşterilerimizden gelecek chandler ceviz fidanı siparişlerini sertifikalı ve faturalı şekilde karşılayabiliriz. ” dedi.

CHANDLER CEVİZ FİDANI NEDİR?

Chandler ceviz fidanı son dönemlerde ceviz fidanı çeşitleri içinde en çok rağbet gören yabancı cins ceviz fidanıdır. Chandler Ceviz Fidanının tozlayıcısı Franquette ceviz fidanıdır.Salkım şeklinde ceviz yapar. Kolay kırılır ve içi kolayca çıkar. 5-7 yaş arasında bir ağaç ortalama 25-30 kg. ürün yapar. Aclimation özelliği vardır. Deniz seviyesinden yüksekliği 1200 metre rakıma kadar dikilmesi uygundur.Ülkemizde en çok satılan yabancı cins ithal ceviz fidanı cinsidir. 1.sınıf açık köklü ve tüplü Chandler ceviz fidanlarını Can Fidancılık Limited Şirketinden sahip olabilirsiniz.

AÇIK KÖKLÜ CHANDLER CEVİZ FİDANLARI

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.