Batuhan Karadeniz Bandırmaspor’dan Ayrıldı.Bugün oynanan Etimesgut Belediyespor maçı öncesi 18 kişilik maç kadrosuna alınmadığını öğrenen kaptanımız Batuhan Karadeniz takımdan ayrılmak istediğini Bandırmaspor kulübüne iletmiş olup Bandırmaspor Kulübü de kamuoyuna aşağıdaki basın açıklamasıyla duyurmuştur.

 

Önemli Etimesgut maçımız öncesinde, ilk 11’de ismini görmeyen profesyonel futbolcumuz Batuhan Karadeniz, 18 kişilik maç kadrosunda olmak istemediğini belirterek; 14.12.2019 tarihinde kamptan ayrılmıştır. Ayrıca aynı gece de kulüp başkanımızı arayarak, kendi isteği ile Bandırmaspordan ayrılmak istediğini de belirtmiştir.

Olay bundan ibaret olup, yönetim kurulunun veya hocamızın kadro dışı bırakma durumu vb. yaşanmamıştır. Bu ve buna benzer haberler tamamen asılsız olup, şer odaklarının Bandırmaspor’un başarısızlığından nemalananların tekrar geri döndüğünün SİNYALİDİR.

15.12.2019 tarihinde Yönetim Kurulu olarak aldığımız karar gereği Batuhan Karadeniz’in kulübümüzden ayrılma isteğine profesyonel ve kurumsal bir çizgi çercevesinde bakılarak, “Belirleyeceğimiz koşulların oluşması.” şartı ile olumlu cevap verilmiş ve kendisine bu şartları sağlayacak kulüp bulması için de ikinci yarı kamp başlangıcına kadar izin verilmiştir.

Profesyonel ve kurumsal bir kulüp olarak; Bandırmaspor menfaatlerine uygun her teklife açık olduğumuzu ve değerlendireceğimizi belirtmek isteriz.

Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.