Spor Toto 2. Lig Kırmızı grupta Bandırmaspor Baltok ligde kalmak adına önemli bir viraj olan Pendikspor maçından farklı bir skorla ayrıldı.Bandırmaspor Baltok: 5 Pendikspor: 1

 

Maç sonu basın açıklaması yapan Teknik Direktör Ramazan Kurşunlu:”Alınan haklı galibiyet için oyuncularımı kutluyorum. Oynanan oyun, istek, arzu ve mücadele müsabakayı farklı kazanmamıza etken oldu. Her maça final niteliğinde bakıyor ve yolumuza devam etmek istiyoruz.
Evimizde kazanılan maçlar bizi üst sıralara çıkmamızı sağlayacaktır. Kazanmaya devam edeceğiz. Tehlikeli bölgeden çıktık ama her şey daha bitmedi.Şimdi önümüzde Tarsus maçı var. Bu maçın hazırlıklarını hız kesmeden devam edeceğiz.Öncelikle Bizlere inanan ve destek olan taraftarımıza ve Bandırma halkına çok teşekkür ederiz..”

BANDIRMA BALTOK: 5 PENDİKSPOR: 1

HAKEMLER: Direnç Tonusluoğlu ***, Tuğberk Curbay ***, Muratcan Ilgaz ***

BANDIRMA BALTOK: Zülküf *** ( Mert ), Adem **, Samet ***, Yusuf ***, Üstün *** ( Deniz ), Mete ***, Şevket ***, Taner **, Cihan **, Hakan **, Haluk ***( Batuhan )

PENDİKSPOR: Emre **, Erdinç *, Fatih *, Can ***, Taha **, Mehmet **, Ahmet ** , Oktay * ( Metcan ), Gökhan **, Ozan **, Batuhan ***

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.